طراحی وبسایت

_

طراحی سایت

ما تجربه‌های بسیار جذابی را ایجاد می‌کنیم

در زندگی دیجیتالی امروز داشتن وب سایت جهت فروش محصول و یا ارائه خدمات یکی از الزامات می باشد. تفاوتی ندارد که شما یک کسب و کار بزرگ یا کوچک دارید، اگر شما کسب و کاری دارید که برای آن وب سایتی تهیه نکرده اید قطعا فرصت های زیادی را از خود دریغ کرده اید.یک وب سایت به تنهایی می تواند شروع پایه گذاری سیاست های جدید بازاریابی مختلف باشد که این استراتژی ها به پیشرفت کسب و کار شما کمک می کند. دنیای وب به نسبت سایر روش های بازاریابی محدودیت مکانی و زمانی ندارد و کاربران شما می توانند برای مشاهده اطلاعات و محصولات و خدمات شما احتیاج به زمان و مکان خاصی ندارند.اگر تمایل دارید که از تبلیغات در فضای اینترنت استفاده کنید، وب سایت شما در مرکز تمامی کمپین های تبلیغاتی قرار دارد. تبلیغات در شبکه های اجتماعی، تبلیغات در فوروم ها، تبلیغات کلیکی یا ادوردز گوگل و تبلیغات در اپلیکیشن های موبایل همگی وابسته به وب سایت شما می باشند.

_

اعتبارات سئوتن

اعتماد شما هدف ما

ما معتقدیم وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کار شماست. پس داشتن یک وبسایت اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در سئوتن به خوبی این موضوع را درک کرده ایم و مهارت و تجربه لازم را برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور کسب و کار شما در خود پروروش داده ایم.

  • طراحی وب
  • طراحی لندینگ
  • طراحی صفحات محصول
  • بهینه سازی اولیه
  • طراحی کاربرپسند
  • ایجاد دسترسی های لازم
_

طراحی وبسایت

_

آنچه لازم است در مورد طراحی سایت بدانید

در زندگی دیجیتالی امروز داشتن وب سایت جهت فروش محصول و یا ارائه خدمات یکی از الزامات می باشد. تفاوتی ندارد که شما یک کسب و کار بزرگ یا کوچک دارید، اگر شما کسب و کاری دارید که برای آن وب سایتی تهیه نکرده اید قطعا فرصت های زیادی را از خود دریغ کرده اید.یک وب سایت به تنهایی می تواند شروع پایه گذاری سیاست های جدید بازاریابی مختلف باشد که این استراتژی ها به پیشرفت کسب و کار شما کمک می کند. دنیای وب به نسبت سایر روش های بازاریابی محدودیت مکانی و زمانی ندارد و کاربران شما می توانند برای مشاهده اطلاعات و محصولات و خدمات شما احتیاج به زمان و مکان خاصی ندارند.اگر تمایل دارید که از تبلیغات در فضای اینترنت استفاده کنید، وب سایت شما در مرکز تمامی کمپین های تبلیغاتی قرار دارد. تبلیغات در شبکه های اجتماعی، تبلیغات در فوروم ها، تبلیغات کلیکی یا ادوردز گوگل و تبلیغات در اپلیکیشن های موبایل همگی وابسته به وب سایت شما می باشند در ادامه با سئوتن همراه باشید.

وبسایت

مجموعه‌ای از صفحات وب حاوی محتوای چند رسانه ای است که دارای یک دامنه اینترنتی یا زیردامنه اینترنتی می باشد و توسط حداقل یک سرور وب در دسترس کاربران قرار میگیرد. وبسایت روی شبکه پروتکل اینترنت مثل شبکهٔ اینترنت یا شبکه محلی قرار می‌گیرد.

وبسایت ها که معمولاً به صورت HTML نوشته می‌شوند و همواره با استفاده از  HTTP می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد.

HTTP اطلاعات را از سرور وبسایت به مرورگر کاربر منتقل می‌کند تا این اطلاعات برای کاربر نمایش داده شوند.

وبسایت ها نقش‌های مختلفی دارند و به حالت‌های گوناگونی به کار می‌روند. یک وبسایت می تواند نقش وب‌سایت‌های محتوامحور خدمات‌محور،فروشگاهی،رزومه و یا وبسایت دولتی یا متعلق به یک سازمان غیرانتفاعی ایفا کند.

همه وبسایت ها در کنار هم یک تارنمای بزرگ از اطلاعات را درست می‌کنند.

اجزای سازنده وبسایت ها صفحات وب هستند که با یک زبان نشانه‌ گذاری ابرمتن (HTML، اکس‌اچ‌تی‌ام‌ال) قالب‌ بندی شده‌اند. دسترسی به صفحات وب از طریق یک ریشهٔ مشترک URL با نام صفحه اصلی , HOME امکان‌ پذیر است که این صفحه اصلی از لحاظ فیزیکی روی همان DOMAIN قرار می‌گیرد. زیر آدرس‌های صفحات آن‌ها را به صورت هرمی سازمان‌ دهی می‌کنند اگرچه URL های موجود در این بین تعیین می‌کنند که چگونه کاربر اطلاعات را مشاهده نماید و چگونه ترافیک وب، بین بخش‌های مختلف وبسایت پخش شود.

سفارش طراحی وبسایت

شرکت ها و مجموعه های بزرگ و کوچک زیادی در عرصه خدمات طراحی وبسایت فعالیت دارند که اکثر آن ها خدمات دسته بندی شده ای را ارائه می نمایند از نظر اقتصادی برای یک مجموعه خدمات وبسایت با صرفه تر است که مخاطب اقدام به سفارش دسته ای از خدمات کند ولی لازم است که بگوییم این صرفه برای خود مخاطب سفارش خدمات هم اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد که دسته ای از خدمات را سفارش دهد اما اگر بودجه شما محدود است اینجاست که سئوتن می تواند برای شما انتخابی در خور باشد.

اول از هرچیزی در مورد انواع قراردادهای مرسوم طراحی وبسایت با شما صحبت خواهیم کرد

طراحی وبسایت شرکتی

این دسته از وبسایت ها از نظر صفحات داخلی می توانند دارای صفحات مختلفی باشند به عنوان مثال: صفحه اصلی،صفحه درباره ما،صفحه تماس،وبلاگ(مقالات) و صفحه خدمات، ولی داشتن صفحات داخلی هدفمند می تواند به روند کسب رتبه و هدایت مخاطب به صفحات هدف(لندینگ،صفحه فرود) کمک شایانی نماید بگذارید این قسمت را با مثالی شفافتر نماییم.

به عنوان مثال شما مخاطب سفارش خدمات طراحی وبسایت هستید و نیاز دارید در این زمینه اطلاعاتی را کسب نمایید و سپس با سنجش و بررسی نتایج هدف اصلی خود را انتخاب نمایید در گزینه های انتخابی شما و جست و جو شده افراد و وبسایت هایی جای دارند که در مورد گزینه های شما سندهای معتبری را ارائه دهند.

منظور از سندهای معتبر مدارک دانشگاهی و یا مدارک تحصیلی نیست به این معنی است که صفحه ایی را داشته باشند که هنر قلم و زبان تبلیغاتی خود و نمونه کارهای خود را در آن جای داده باشند و شما بتوانید آن ها را بررسی نمایید،حال با این مثال جامع دریافتید که داشتن صفحات جداگانه برای هرکدام از خدمات می تواند درجذب مخاطب و بازدید و سفارش خدمات به شما کمک نماید و از سردرگمی مخاطب پرهیز نماید.

حال مجموعه ما با دریافتن این موضوع می تواند از بدو طراحی تا زمان شروع یک پیشرفت چشمگیر به شما کمک کند تا کسب و کار و نوع خدمات خود را به صورت کاملا هدفمند در معرض دید مخاطبان هدف اصلی خود قرار دهید.

با طراحی یک وبسایت شرکتی هدفمند و منظم می توانید پروژه های بزرگی که سهم اصلی شما هستند و به دلیل اشتباهات رایج در طراحی وبسایت آن ها را از دست داده اید را جذب نمایید و همین امر مسبب اصلی پیشرفت شرکت و مجموعه شما خواهد شد و بار مالی روز افزونی را برای مجموعه شما به همراه خواهد داشت.

مزایای داشتن صفحات هدف(لندینگ و یا فرود)

همانطور که در بالا به برخی از این مزایا اشاره کردیم لازم است به یک امتیاز ویژه لندینگ ها در این قسمت بپردازیم.

شما می توانید با داشتن این صفحات از درون صفحات دیگر با ذهن مخاطبی که در صفحه دیگر وارد شده بازی کنید،شروع این بازی از ایجاد دسترسی های مختلف در هر صفحه شروع خواهد شد و برنده نهایی این بازی شما و مخاطب شما خواهد بود در نظر داشته باشید این صفحات یعنی ایجاد لینک ها و داشتن لینک ها و می تواند همین امر دلیل اصلی افزایش زمان گردش مخاطب در وبسایت شما باشد و می توانید در سایت خود تبادل لینک ها را به صورت هدفمند انجام دهید یعنی اگر مخاطبی وارد صفحه اصلی شما شود هدایت او به هدفی که در ذهن دارد بسیار آسان خواهد شد.

اگر از اصطلاحات تخصصی استفاده نمی کنیم به این معنی است که بتوانیم کاربر را با هرسطح هوشیار نماییم

طراحی وبسایت خدمات محور

وبسایت های خدمات محور جز دسته وبسایت های بسیار پرطرفدار می باشند،هرشخصی که به صورت آزاد و شخصی و غیر شرکتی کار می کند خدماتی برای ارائه خواهد داشت طراحی و تدوین سیاست ارائه خدمات در بستر وبسایت بسیار مهم است در این دسته از وبسایت ها غیر از داشتن صفحات هدف(لندینگ،فرود) داشتن بخش رزرو خدمات و یا فرم ثبت درخواست و دسترسی داشتن به فرم درخواست در هرصفحه و مقاله بسیار مهم است حال که متوجه اهمیت وجود این صفحات شدید با هم به بررسی مسائل فنی این صفحات می پردازیم در ادامه همراه ما باشید.

در بهینه سازی سرعت بارگزاری وبسایت استفاده از عکس های حجیم و درخواست های غیر معمول امری غیر حرفه ای می باشد پس طراحی این فرم ها هم می تواند به دلیل استفاده از افزونه های غیر استاندارد یا رندوم (تنظیمات پیش فرض) استفاده کردن افزونه ها سرعت بارگزاری وبسایت شما را تا حد زیادی افزایش دهد حال سئوتن با بیش از 14 سال فعالیت و کسب تجربه در وردپرس و زبان های برنامه نویسی می تواند وبسایت خدمات محور شما را به سادگی و کاملا بهینه مجهز به امکاناتی همچون فرم درخواست و… نماید.

طراحی وبسایت فروشگاهی

وبسایت های فروشگاهی دارای حساسیت های زیادی از نظر طراحی و نوع ارائه محصول هستند و داشتن یک وبسایت فروشگاهی ملزم به رعایت برخی از اصول طراحی می باشد،در این دسته از وبسایت ها اصلا پیشنهاد ما طراحی صفحات هدف نیست و داشتن دسته بندی به همراه توضیحات(متا دیسکریپشن ها) و داشتن برچسب های هدفمند و رعایت اصول بازاریابی در محتوا و بهینه سازی حداکثری صفحات محصول می تواند به روند پیشرفت شما کمک شایانی نماید انتخاب قالبی ساده و دارای دسترسی های فوق العاده و داشتن علم کافی برای مدیریت این دسترسی ها امری لازم است که مجموعه طرف قرار داد شما داشته باشد سئوتن با داشتن تجربه کار با فروشگاه های اینترنتی و فعالیت در فروشگاه اینترنتی بامیلو این تجربه را دارا می باشد.

ما معتقدیم وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کار شماست. پس داشتن یک وبسایت اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در سئوتن به خوبی این موضوع را درک کرده ایم و مهارت و تجربه لازم را برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و درخور کسب و کار شما در خود پروروش داده ایم

مفاد قرار داد طراحی وبسایت

معرفی یا تهیه بهترین شرکت هاستینگ یکی از وظایف اصلی مجموعه طراحی وبسایت می باشد و انتخاب اسم دامنه (درصورت لزوم) به صورت توافقی است و تهیه دامنه و تامین هزینه های هاست و دامنه بر عهده کارفرما می باشد ولی برخی از مجموعه های طراحی سایت این هزینه ها را به صورت رایگان در قرارداد درج می نمایند مجموعه سئوتن هم با داشتن سرور مجزا و لوکیشن در ایران کاملا اختصاصی اقدام به تامین سرور برای مشتریان خود کرده است هاست مجموعه ما Cpanel و تحت وب سرور لایت اسپید می باشد.

طراحی سایت با دسترسی های لازم که از علم مجموعه طراح سایت منشا خواهد گرفت و در جلسات تبادل اطلاعات با کارفرما نواقص برطرف می شود.

طراحی بهینه وبسایت که وظیفه اصلی مجموعه طراحی سایت می باشد و معمولا با استفاده از اسکریپت ها و عکس های بهینه و با حجم کم (بدون افت کیفیت) مقدور است ولی لازم است بدانید دخالت کارفرما در این امور و اجبار به استفاده از فایل و عکس های سنگین بهینه سازی را برای مجموعه طراحی سایت دشوار می نماید.

طراحی درخور رسپانسیو که مهم و لازم است و جز دسته بهینه سازی داخلی محسوب خواهد شد و لازم است برنامه نویس و طراح سایت این امور را در خور و شایسته کسب و کار شما رعایت و پیاده سازی نماید.

ریسپانسیو (Responsive Design) یا واکنشگرا مربوط به تغییر ظاهر صفحات سایت متناسب با سایز مرورگر کاربران است(موبایل،تبلت،مانیتورهای عریض نسل جدید،مانیتورهای مربع سابق)

دسته بندی و ایجاد بستر برای نظم در محتوا هم یکی دیگر از وظایف مجموعه های طراحی وبسایت می باشد که باید به خوبی پیاده سازی شود داشتن دسته بندی و بهینه سازی به همراه توضیحات (متا دیسکریپشن ها)  برای محصولات و خدمات و مقالات بخش وبلاگ یکی از ملزوماتی است که توسط برنامه نویس و مجموعه طراحی سایت باید پیاده سازی می شود.

آموزش طریقه کار با پنل و محتوا گزاری فقط تا اندازه ای که کارفرما و یا ادمین وبسایت توانایی مدیریت،بررسی فروش را قادر شود کفایت می کند این آموزش شامل آموزش کامل طراحی سایت و یا برنامه نویسی نمی باشد برخی از مجموعه ها این آموزش را به صورت رایگان در اختیار کارفرمای خود قرار می دهد و مجموعه ما هم به صورت رایگان اقدام به آموزش می نماید.

بهینه سازی اولیه تگ گذاری صفحات جز وظایف و الزامات می باشد و ادامه این همکاری و بهینه سازی های دیگر نیازمند عقد قرار داد جدید می باشد به طبع هزینه های جدای خود را دارا می باشد.

و موارد دیگر بسته به نوع پروژه که در پیشنویس قرار داد متعلق به پروژه شما اضافه و یا در صورت توافق حذف می شوند.

در بالا مواردی را توضیح دادیم که فعالیت خدمات طراحی سایت قراردادهای طراحی سایت و صفحات وب را تا حدودی برای شما روشن نموده شما می توانید برای دریافت مشاوره کاملا رایگان و طرح سوال و مشورت با ما در تماس باشید.

09137909013 شماره همراه اول

09388885611 شماره ایرانسلی

09352393868 شماره شبکه های اجتماعی

03152640563 شماره دفتر مرکزی(ساعات کاری ما 9 الی 18)

پیشنهاد ما تماس با شماره های همراست

امید هست که در این عرصه شاهد تغییر در روند کارها و بتوانیم خدمتگزار شما باشیم 🙂

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
خانهخدماتتماس