سوالات متداول

سوالاتی که کاربران از ما زیاد می پرسند

آیا شما سوالی دیگر دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید از فرم روبرو اقدام به طرح سوال از ما نمایید.

سوالات متداول

سوالاتی که بیشتر پرسیده شده

دریافت هزینه های طراحی سایت قبل از تکمیل پروژه هاست؟

بله،برای پروژه های طراحی سایت به دلیل هزینه برای تهیه هاست،دامنه و قالب و طراحی ها نیازمند دریافت کامل هزینه و دستمزد خواهیم و گاها پیش آمده که کارفرما پروژه را پیگیری نکرده و هزینه ها برای مجموعه بازگشتی نداشته به همین دلیل ما هزینه های طراحی سایت را ابتدا دریافت و سپس شروع به انجام پروژه خواهیم کرد.

پشتیبانی بعد از طراحی سایت به چه صورت هست؟

پشتیبانی از وبسایت هایی که در مجموعه سئوتن طراحی می شوند تا یکسال به صورت کاملا رایگان می باشد این پشتیبانی شامل رفع نواقص بعد از بروزرسانی های افزونه ها و یا قالب هست.

بهینه سازی بعد از طراحی وبسایت رایگان انجام می شود؟

مجموعه سئوتن در قرارداد های طراحی سایت چند محصول و محتوارا برای وبسایت شما انجام خواهد داد و تمام مواردی که در طراحی دخیل هستند و لینک های داخلی را بهینه شده تحویل شما خواهد داد بعد از این برای ادامه سئو و بهینه سازی باید قرار داد جدیدی در حوزه سئو و بهینه سازی و ادامه کسب رتبه کلمات عقد شود که این قرار داد جدا از قرار داد طراحی سایت می باشد.

آموزش کار با پنل به چه صورت هست؟

سئوتن بعد از تحویل دسترسی ها و سایت طراحی شده آموزشی در قالب ویدیو اختصاصا برای وبسایت طراحی شده تولید خواهد کرد که به صورت رایگان می باشد در ویدیو شما با نحوه محصول گزاری،مدیریت فروشگاه و طریقه ارسال محتوا آشنا خواهید شد این آموزش محدود به مواردی است که عنوان شده و ربطی به آموزش سئو و برنامه نویسی ندارد.

آموزش در سئوتن به چه صورت هست؟

در سئوتن آموزش های زیادی در قالب مقاله و ویدئو و پادکست تولید شده که در شبکه های اجتماعی و در وبسایت های این مجموعه بلاگتن و سئوتن منتشر می شود و علاقه مندان به این حوزه می توانند به راحتی به این آموزش ها دسترسی داشته باشند.

سئوتن آموزش خصوصی هم دارد؟

در گذشته این امکان وجود داشت ولی درحال حاضر و تا اطلاع ثانوی خیر

می توانیم از سئوتن قالب اختصاصی دریافت و خودمان اقدام به پیاده سازی سایت کنیم؟

خیر تمام قالب هایی که طراحی اختصاصی می شوند فقط برای استفاده در سایت های مجموعه هست و به دلایل مختلف که یکی از آنها مشغله پشتیبانی است نمی توانیم انتشار برای مجموعه های غیر داشته باشیم.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

سوالات متداول
افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
خانهخدماتتماس