لینک سازی خارجی

لینک بیلدینگ و فروش بکلینک

جداول قیمت سئو خارجی و پروژه های لینک سازی

این خدماتی است که ما در حوزه لینک سازی خارجی و فروش بکلینک انجام می دهیم و به جرات می توان گفت کم ریسک ترین پروژه ها می باشد که در تقویت کلمات و صفحات شما در نتایج جست و جو کمک خواهد کرد.

درج لینک پروفایلی

480 هزار

ماهانه

این هزینه به صورت ماهیانه دریافت می شود و طول پروژه بسته به نوع کلمات،عمردامنه و محتوای وبسایت از 3ماه تا 6 ماه متغیر است

درج لینک در فروم

400 هزار

ماهانه

این هزینه به صورت ماهیانه دریافت می شود و طول پروژه بسته به نوع کلمات،عمردامنه و محتوای وبسایت از 3ماه تا 6 ماه متغیر است

درج رپورتاژ در وبلاگ

4500 تومان

هر وبلاگ

این هزینه برای هر یک وبلاگ در نظر گرفته شده و سفارش بالای 50 عدد مقدور است و حدود 200 وبلاگ فعال موجود است.

نیاز به خدمات سفارشی؟

با ما در تماس باشید …

فرآیند کار

چگونه کار می کنیم؟

در این قسمت زمان کار و چگونگی انجام این پروژه ها را با هم بررسی می کنیم این پروژه ها را می توانید با زمانبندی و مطابق با سیاست ها و استراتژی های خودتان اقدام به سفارش نمایید و بعد از سفارش زمانبندی و در خواست خود را از طریق شماره واتس آپ و تلگرام 09352393868 برای ما ارسال کنید و در پایان ویا به صورت هفتگی لیست گزارش را دریافت کنید.

  • انتخاب زمانبندی
  • عدم محدودیت در انتخاب تعداد لینک ها
  • دریافت لیست کامل گزارش(هفتگی و ماهانه)
  • تعریف و یا تغییر در استراتژی انتشار لینک ها
II

02. مشاوره وارسال کلمات

بعد از ثبت سفارش شما کلمات انتخابی به همراه لینک صفحات را برای ما ارسال می کنید می توانید برای انتخاب صفحات و کلمات از ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

IV

04. ارسال گزارش

شما به صورت هفتگی و یا ماهانه گزارشات و لیست لینک ها را دریافت می کنید.

I

01. تماس و سفارش

شما می توانید از طریق صفحه تماس باما مشاوره رایگان دریافت کنید و یا درخواست خود را ثبت نمایید.

III

03. شروع کار

ما سفارش شما را آغاز می نماییم و شما می توانید نتایج خود را به همراه راهنمایی از ما بررسی کنید.

مشتریان لینک سازی خارجی

مشتریان ما

_

لینک سازی خارجی

_

آنچه لازم است در مورد لینک بیلدینگ بدانید

یکی از خدماتی که مجموعه های سئو و لینکسازی در کنار خدمات دیگر خود ارائه می نمایند موضوع لینک سازی در سایت هاست که در این روش ابزار SEOTEN سایت های خارجی است که لینک شما به همراه کلمه به صورت رپورتاژ و متن کوتاه در پروفایل،کامنت و با به صورت فروم و امضا در فروم ها ایجاد می شود در این روش که می توان میزان ریسک آن را تا حدودی و بسته به استراتژی درج و تعداد لینک پایین دانست بعد از مدت کوتاهی رتبه وبسایت شما افزایش چشمگیری خواهد داشت.

لینک سازی یکی از روش‌های سئو و بهینه‌سازی سایت است. پیوندهای ورودی که به یک وب‌ سایت اشاره می‌کنند، برای موتورهای جستجوگر از اهمیت بسیاری برخوردارند و از آن‌ها برای رتبه‌ بندی سایت‌ها در نتایج جستجو استفاده می‌شود.لینک بیلدینگ اگر به صورت طبیعی و با رعایت نکات سئو انجام شود، می‌تواند تأثیر بسزایی در بهبود جایگاه سایت در موتورهای جستجوگر داشته باشد. از مهم‌ترین اصول لینک بیلدینگ می‌توان به دریافت لینک از سایت‌های با‌کیفیت و مرتبط اشاره کرد. منظور از سایت‌های با‌کیفیت، آن دسته از سایت‌ها می‌باشد که دارای دامین اتوریتی بالا و اسپم اسکور پایین می‌باشند. همچنین لازم است بدانید که لینک‌ها دو نوع هستند: Follow و NoFollow، لینک‌های فالو، توسط ربات‌ها دنبال می‌شوند و در فرایند سئو دارای اهمیت می‌باشند.

علاوه بر موارد بالا، انتخاب صحیح کلمه کلیدی برای انکر تکست و در برخی موارد اشاره به نام برند، از جمله اصول مهم در لینک‌سازی است.

روش‌های لینک بیلدینگ

لینک‌های طبیعی

لینک‌ های طبیعی با پرداخت پول و یا درخواست تبادل لینک به دست نمی‌آیند؛ بلکه به صورت طبیعی با داشتن استراتژی مناسب سئو و تولید محتوای مفید بدست می‌آیند. در این روش مدیران سایت با تولید محتوای مفید مدیران دیگر وب‌ سایت‌ها را ترغیب می‌کنند تا آن‌ها به صورت طبیعی و با اراده خود به سایت مرجع لینک دهند.

لینک‌های تجاری (لینک‌های خریدنی و پولی)

در این روش صاحبان وب‌ سایت در ازای پرداخت پول یا خدمات به صاحبان وب سایت‌ها و یا وبلاگ ها، اقدام به خرید لینک از آنان کرده و هزینه آن را به صورت ماهیانه و یا یکجا به صاحب سایت پرداخت می‌کنند. در این روش سایت و یا وبلاگ مقابل که ارزش و اعتبار بیشتری دارد، به سایت شما لینک می‌دهد.

یکی از نمونه‌های این روش لینک بیلدینگ، رپورتاژ آگهی است. در رپورتاژ آگهی افراد با پرداخت مبلغی مشخص، لینک سایت خود را در قالب یک محتوای خبری منتشر می‌کنند.

یک نکته ای که باید اشاره کرد اینست که رپورتاژ خبری سئوی سیاه نیست بلکه بقول سئوکارها این فرایند سئوی خاکستری نامیده میشود. 

لینک‌های تبادلی

تبادل لینک فرآیندی است که در آن مدیر دو سایت به صورت تعاملی به وب‌ سایت یکدیگر لینک می‌دهند. تعداد بک‌ لینک‌های بیشتر در نهایت رتبه سایت در گوگل را افزایش می‌دهد. البته این روش برخلاف قوانین گوگل است و در صورت شناسایی، افرادی که تبادل لینک انجام داده‌اند، جریمه می‌شوند.

لینک‌های فروم(انجمن)

لینک بیلدینگ از طریق امضای انجمن‌ها و یا ایجاد یک پست فروم ها یکی از روش‌های قدیمی سئو و ساخت لینک است. این روش می‌تواند یک روش سریع برای لینک بیلدینگ و بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجوگر باشد.

لینک پروفایل ها

بسیاری از وب‌سایت‌ها وجود دارند که در ازای ساخت حساب کاربری، به فرد اجازه می‌دهند تا لینک سایت خود را نیز در پروفایل خود ثبت کنند. چنین لینک‌هایی را اصطلاحا لینک پروفایل می‌گویند. معمولاً در برخی وب‌ سایت‌ها لینک پروفایل‌ها به صورت لینک دوفالو بوده و ارزش زیادی دارند.

ارسال دیدگاه در وبلاگ‌ها

ارسال نظر در سایت‌ها و وبلاگ‌های مرتبط با موضوع سایت نیز یکی از روش‌های لینک بیلدینگ و بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو می‌باشد. اما چون لینک‌ های خروجی بخش نظرات اکثر وبلاگ‌ها به صورت نوفالو می‌باشد تأثیر بسزایی در بهبود وضعیت سایت ندارد. بعضی از لینک دیدگاه‌ها نیز به صورت فالو درج می‌شود. در کل بک‌ لینک گرفتن در کامنت ارزش زیادی ندارد.

پست مهمان

یکی دیگر از روش‌های لینک بیلدینگ، ارسال پست مهمان در وب‌ سایت‌های دیگر می‌باشد. روش کلی پست مهمان به این صورت است که کاربر برای یک وب‌سایت دیگر محتوا تولید می‌کند و در ازای آن می‌تواند به سایت خود لینک بدهد.

نحوه حذف لینک‌های اسپم

ارزش و اعتبار سایتی که از آن لینک می‌گیرید بسیار مهم است. اگر در هنگام بررسی بک‌ لینک‌های سایت خود متوجه شدید از سایتی لینک دریافت کرده‌اید که اسپم است و یا ارزش پایینی دارد و می‌خواهید آن را حذف کنید، وارد کنسول جستجو گوگل (google search console) شده و با استفاده از ابزار disavow tools آنها را حذف نمایید.

خدمات لینک سازی

تنوع در دامنه ها و نوع لینک

لینک های از این دست به دلیل تنوع بالا و تعداد دارای تنوع بالایی هستند و اعتبار خوبی را به دامنه و کلمات شما انتقال می دهند

اعتبار

دامنه های میزبان لینک در این روش دارای اعتبار و عمر بالا هستند و امتیاز اسپم این سایت ها بسیار پایین است

کم ریسک و معتبر

این نوع از لینک سازی دارای ریسک بسیار پایین و نتیجه شگفت انگیز می باشد البته بسته به نوع استراتژی نتیجه متغیر است

یکی از پکیج های مقرون به صرفه و با نتیجه مطلوب لینک سازی در سایت های معتبر خارجی به صورت درج در پروفایل،کامنت و فروم است که می توان از آن برای کلمه های سخت و یا پشتیبانی مرحله ای لینک استفاده نمود.

لیست کامل این دسته از لینک ها حدود چهارهزار عدد است که این مجموعه حاصل هشت سال فعالیت مستمر در عرصه لینک سازی است.

چگونگی پرداخت هزینه ها

انجام و عقد قرارداد پروژه های لینک سازی خارجی به صورت دورکاری و الکترونیک است و تمام هزینه اعلام شده از طرف مجموعه به صورت کامل دریافت خواهد شد و روند انجام پروژه به صورت گزارش و فایل نوت به دست شما خواهد رسید در پروژه های لینک سازی پرداخت به صورت اقساط و یا چک ضمانت نتیجه مورد قبول نمی باشد.

ضمانت

ضمانت نتیجه و ریسک

در دسته پروژه های پلنی لینک سازی خارجی که مخاطب و صاحب کسب و کار اقدام به سفارش آن می نماید ضمانت نتیجه وجود نخواهد داشت به دلیل اینکه دراین روش تغییر استراتژی ها توسط همکاران و یا مشاوران سئو صورت می گیرد و فقط ضمانت ریسک،آن هم پیشنهادی از طرف مجموعه سئوتن خواهد بود،اگر صاحبین کسب و کار پروژه لینک سازی وبسایت خود را یا به صورت کامل و یا بدون تغییر در استراتژی و نوع آن،به دست این مجموعه ما بسپارد ضمانت نتیجه وجود دارد و سئوتن مکلف به انجام شروط مندرج در قرارداد و یا تفاهم فی مابین خواهد بود لازم بذکر است لینک سازی خارجی همیشه دارای ریسک و از نوع سئو خاکستری است.

در بالا مواردی را توضیح دادیم که فعالیت خدمات سئو و قراردادهای سئوی سایت را تا حدودی برای شما روشن نموده شما می توانید برای دریافت مشاوره کاملا رایگان و طرح سوال و مشورت با ما در تماس باشید.

09137909013 شماره همراه اول

09388885611 شماره ایرانسلی

09352393868 شماره شبکه های اجتماعی

03152640563 شماره دفتر مرکزی(ساعات کاری ما 9 الی 18)

پیشنهاد ما تماس با شماره های همراست

امید هست که در این عرصه شاهد تغییر در روند کارها و بتوانیم خدمتگزار شما باشیم 🙂

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
خانهخدماتتماس