درج رپورتاژ در وبلاگ

فروش بکلینک بلاگی

جداول قیمت درج رپورتاژ در وبلاگ

یکی از خدماتی که مجموعه های لینک سازی سال هاست که به مشتریان خود ارائه می نمایند درج لینک در وبلاگ های فعال است این روش یکی از روش هایی است که در نوع خود بینظیر و کم خطر است ما در این مقاله قصد داریم در مورد لینک های بلاگی و تاثیر آن با شما صحبت کنیم در ادامه با سئوتن همراه باشید.

درج رپورتاژ در صدوبلاگ فعال

500 هزار

 • تعداد کلمات کلیدی 2 عدد
 • دارای زمانبندی
 • طول انجام یکماهه
 • دارای طول عمر
 • گزارش کامل

درج رپورتاژ در دویست وبلاگ فعال

940 هزار

 • تعداد کلمات کلیدی 2 عدد
 • دارای زمانبندی
 • طول انجام یکماهه
 • دارای طول عمر
 • گزارش کامل

درج لینک در سایدبار وبلاگ

5 هزارتومان

 • هرعدد 5000 تومان
 • دارای زمانبندی
 • دائمی
 • دارای طول عمر
 • گزارش کامل

نیاز به خدمات سفارشی؟

با ما در تماس باشید …

فرآیند کار

چگونه کار می کنیم؟

در این قسمت زمان کار و چگونگی انجام این پروژه را با هم بررسی می کنیم این پروژه را می توانید با زمانبندی و مطابق با سیاست ها و استراتژی های خودتان اقدام به سفارش نمایید و بعد از سفارش زمانبندی و در خواست خود را از طریق شماره واتس آپ و تلگرام 09352393868 برای ما ارسال کنید و در پایان ویا به صورت هفتگی لیست گزارش را دریافت کنید.

 • انتخاب زمانبندی
 • عدم محدودیت در انتخاب تعداد لینک ها
 • دریافت لیست کامل گزارش(هفتگی و ماهانه)
 • تعریف و یا تغییر در استراتژی انتشار رپورتاژ
II

02. مشاوره وارسال کلمات

بعد از ثبت سفارش شما کلمات انتخابی به همراه لینک صفحات را برای ما ارسال می کنید می توانید برای انتخاب صفحات و کلمات از ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

IV

04. ارسال گزارش

شما به صورت هفتگی و یا ماهانه گزارشات و لیست لینک ها را دریافت می کنید.

I

01. تماس و سفارش

شما می توانید از طریق صفحه تماس باما مشاوره رایگان دریافت کنید و یا درخواست خود را ثبت نمایید.

III

03. شروع کار

ما سفارش شما را آغاز می نماییم و شما می توانید نتایج خود را به همراه راهنمایی از ما بررسی کنید.

مشتریان وبلاگ های ما

مشتریان ما

_

لینک سازی خارجی

_

آنچه لازم است در مورد وبلاگ بدانید

یکی از خدماتی که مجموعه های لینک سازی سال هاست که به مشتریان خود ارائه می نمایند درج لینک در وبلاگ های فعال است این روش یکی از روش هایی است که در نوع خود بینظیر و کم خطر است ما در این مقاله قصد داریم در مورد لینک های بلاگی و تاثیر آن با شما صحبت کنیم در ادامه با سئوتن همراه باشید.

وبلاگ

وبلاگ نوعی وب‌ سایت است که حاوی اطلاعاتی مانند: اخبار، یادداشت‌های شخصی یا مقالات علمی مورد نظر طراح آن است. وبلاگ ترکیبی از دو کلمهٔ «web» و «log» به معنای ثبت وقایع روزانه است.مطالب وبلاگ بر مبنای زمانی که ثبت شده گروهبندی و به ترتیب از تازه‌ ترین رخداد به قدیم ارائه می‌گردد.

وبلاگنویس به گزارش مداوم رویدادها، خاطرات، یا عقاید یک شخص یا یک سازمان و یا معرفی می‌پردازد. واحد مطالب در وبلاگ، پست است، در حالی که واحد مطالب در وبگاه صفحه است. معمولا در انتهای هر مطلب، برچسب تاریخ و زمان، نام نویسنده و پیوند ثابت به آن یادداشت ثبت می‌شود. فاصله زمانی بین مطالب وب‌نوشت لزوما یکسان نیست و زمان نوشته‌ شدن هر مطلب به خواست نویسنده وبلاگ بستگی دارد. مطالب نوشته‌ شده در یک وبلاگ همانند محتویات یک وبگاه معمولی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. در بیشتر موارد وبلاگها دارای روشی برای دسترسی به بایگانی یادداشت‌ها هستند (مثلاً دسترسی به بایگانی بر حسب تاریخ یا موضوع). بعضی از وب‌ آن ها امکان جستجو برای یک واژه یا عبارت خاص را در میان مطالب به کاربر می‌دهند.

درج رپورتاژ در وبلاگ

در حوزه لینک سازی روش های بسیاری برای دریافت لینک و اعتبار سازی وجود دارد که می توان گفت تمام روش ها،جز دسته سئوی خاکستری محسوب می شوند البته نوع لینک و تعداد آن ها مشخص کننده میزان ریسک در آن می باشد و نمی توانیم این میزان ریسک را به قدری کم کنیم که آن را در دسته سئوی کلاه سفید قراردهیم و یا میزان ریسک به صفر برسد خب در این بین سوال می شود چه کنیم که لینک سازی ما کم ریسک و پربازده باشد ما در مجموعه سئوتن از سال های قبل به مسائل لینک سازی خارجی و تبلیغات و دریافت لینک اشراف کامل داشته ایم و می توانیم این مورد را با اطمینان عنوان کنیم که تمام پروژه های لینک سازی خارجی موجود در سئوتن کم ریسک و پربازده است.

وبلاگ ها به دلایل مختلفی بستری امن برای درج لینک می باشند سالهاست این روش در بین روش های دیگر مورد توجه صاحبان مشاغل و سئوکاران می باشد یکی از دلایلی که ریسک این پروژه را نسبت به سایر پروژه های لینک سازی کمتر کرده است اعتباری است که یک وبلاگ از سرویس دهنده خود دریافت می کند و خیلی از سرویس های وبلاگدهی اعتبار ساب دامین های خود را با دامنه اصلی یکسان می کنند یکی دیگر از این دلایل می توان سادگی در مدیریت آن ها و اعتماد گوگل و یا موتورهای جست و جو به این پلتفرم در نظر گرفت ولی باید بگوییم در وبلاگ ها درج تعداد زیاد لینک و یا از بدو ایجاد درج لینک در آن ها خطرناک دانست حال سوال اینجاست که چرا خود افراد از این سرویس های رایگان استفاده نمی کنند و باید به مجموعه های سئو برای درج لینک در وبلاگ مراجعه کنند جواب این سوال سادست مجموعه های سئو و دارای تجربه از قدیم اقدام به ایجاد وبلاگ ها کرده اند خواه نا خواه این اعتبار برای وبلاگ های آن ها ایجاد شده است و مطالبی که در آن ها درج شده یکی از دلایل معتبر شدن این وبلاگ ها شده است. در ادامه به روش های مختلف درج لینک مزایای درج لینک در وبلاگ ها می پردازیم در ادامه همراه ما باشید.

روش های مختلف دریافت لینک از وبلاگ

درج رپورتاژ در وبلاگ

یکی از وظایف و استفاده ها از وبلاگ ها انتشار اخبار و یا متن خبری در آن هاست این روش مرسوم ترین روش در بین سئوکاران می باشد در این روش پیشنهاد ما تنظیم یک متن 500 الی 1000 کاراکتری است که در آن یک لینک به خود وبلاگ و یک لینک با کلمه هدف(انکرتکست) یا لینک با عنوان برند مجموعه به سایت است این پیشنهاد مجموعه ماست و تغییر در این پیشنهاد مسئولیت را از مجموعه ما سلب خواهد کرد.

استفاده از مقالات وبسایت

این روش هم یکی دیگر از روش های دریافت لینک از وبلاگ هاست که بسیار کم خطر و پربازده می باشد ما در این روش پیشنهاد می کنیم تعدادی از مقالات وبسایت شما را در وبلاگ قرار دهیم و درپایان لینک صفحه مورد نظر و یا لینک صفحات دیگر را به صورت لینک منبع درج کنیم در این روش هم پیشنهاد ما این است و تغییر آن مسئولیت را از سئوتن سلب می نماید.

درج لینک با تلفیق کلمه و برند در سایدبار

این یکی از روش های تقریبا خطرناک در لینک سازی می باشد و سئوکارانی که به تازگی شروع به کار کرده اند از این روش اجتناب می کنند ما هم تا روش های بی خطر دیگر وجود دارد این روش را پیشنهاد نمی کنیم ولی خب هر راه خطرناکی شاید پایان شیرینی داشته باشد اگر عاقلانه طی شود ما پیشنهاد می کنیم اگر این روش را می خواهید امتحان کنید با برند به صفحه اصلی لینک کنید مثال: سایت دانلود فیلم مووی نما لینک به صفحه اصلی سایت با رعایت این اصول می توانیم بگوییم لینک شما معتبر و پروژه ای که انجام داده اید بی خطر بوده است در این روش فقط پیشنهاد ما قبول می شود و به هیچ وجه لینک با کلمه کلیدی به صفحات داخلی قبول سفارش نخواهد شد.

مزایای درج لینک در وبلاگ

کم ریسک

 • این نوع از لینک سازی دارای ریسک بسیار پایین و نتیجه شگفت انگیز می باشد.

تنوع در سرویس ها

 • این وبلاگ ها در اکثر سرویس های وبلاگ سازی فارسی قرار گرفته اند.

قدمت بالا

 • این وبلاگ ها دارای قدمت و عمر بالاست و مطالب زیادی در آن ها قرار گرفته.

برخی از سرویس هایی که در آن ها وبلاگ فعال داریم:

بلاگفا،لوکس بلاگ،تبیان،پرشین بلاگ،پارسی بلاگ،بلاگ،رزبلاگ و…

در بالا مواردی را توضیح دادیم که فعالیت درج لینک در وبلاگ را تا حدودی برای شما روشن نموده شما می توانید برای دریافت مشاوره کاملا رایگان و طرح سوال و مشورت با ما در تماس باشید.

09137909013 شماره همراه اول

09388885611 شماره ایرانسلی

09352393868 شماره شبکه های اجتماعی

03152640563 شماره دفتر مرکزی(ساعات کاری ما 9 الی 18)

پیشنهاد ما تماس با شماره های همراست

امید هست که در این عرصه شاهد تغییر در روند کارها و بتوانیم خدمتگزار شما باشیم 🙂

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
خانهخدماتتماس