بهینه سازی و سئو

_

سئو و بهینه سازی و کسب رتبه کلمات

وقت آن رسیده دیده شوید

یکی از بخش های مهم خدمات ما سئو و بهینه سازی و ارتقاء رتبه و جذب بازدید افزایش فروش و بازاریابی است در این بخش با اینکه ما چگونه این کار را انجام می دهیم و هزینه ها چگونه است با شما صحبت خواهیم کرد اگر هنوز وبسایت ندارید و تصمیم دارید کسب و کار خود را آنلاین نمایید ابتدا به صفحه طراحی سایت سئوتن مراجعه و اطلاعات مندرج در این صفحه را مطالعه نمایید ولی اگر وبسایت دارید و در حال حاضر فروش و یا بازدید ندارید در ادامه همین صفحه با سئوتن و گروهش همراه باشید

یکی از خدماتی که شاید خیلی از صاحبان کسب و کار به آن فکر کرده باشند خدمات سئو و قرارداد سئو با شرکت و یا شخص مطمئن می باشد ارائه درست و اصولی این خدمات که اگر به صورت صحیح انجام نشود می تواند ضرر بزرگی به مجموعه شما بزند نیازمند تخصص و تجربه لازم است و دقت داشته باشید همه آن چیزی که قرار است انجام دهیم هم داخل وبسایت شماست و هم تبلیغات و لینکسازی خارجی است و لازم است بدانید این دسته از خدمات ضمانت 100% ندارد و مجموعه ما تضمین انجام کار به صورت اصولی را به شما خواهد داد.

_

اعتبارات سئوتن

اعتماد شما هدف ما

ما معتقدیم پیشرفت کسب و کارتان دو سر برنده دارد که طبعا یک سر این بازی خود شما هستید و یک سر دیگر ما و یا همکاران ما اصول و پایه سئو تجربی است افراد و یا مجموعه هایی که دارای تجربه کاری بالا و یا دارای نمونه های برتر هستند می توانند برای کسب و کار شما هم مفید باشند اعتقاد دیگر ما بر این است در این عرصه غیر از تجربه اینکه قبول کنیم ما کامل نیستیم از نظر آگاهی و انجام این دسته از خدمات ضمانت نیاز اولیه آن نیست و تخصص و کسب تجربه های نو و مطالعه می باشد پس در انتخاب خود اول تنوع نمونه کارها را در نظر بگیرید و سپس تخصص و تجربه و در آخر هم بر سر ضمانت و قیمت به بررسی بپردازید.

 • زمان بارگزاری وبسایت
 • بهینه سازی داخلی
 • بهینه سازی محتوا
 • طراحی صفحات
 • آنالیز کلمات
 • روال فروش محصولات
_

سئو و ارتقاء کلمات

_

آنچه لازم است در مورد سئو بدانید

یکی از بخش های مهم خدمات ما سئو و بهینه سازی و ارتقاء رتبه و جذب بازدید افزایش فروش و بازاریابی است در این بخش با اینکه ما چگونه این کار را انجام می دهیم و هزینه ها چگونه است با شما صحبت خواهیم کرد اگر هنوز وبسایت ندارید و تصمیم دارید کسب و کار خود را آنلاین نمایید ابتدا به صفحه طراحی سایت سئوتن مراجعه و اطلاعات مندرج در این صفحه را مطالعه نمایید ولی اگر وبسایت دارید و در حال حاضر فروش و یا بازدید ندارید در ادامه همین صفحه با سئوتن و گروهش همراه باشید

یکی از خدماتی که شاید خیلی از صاحبان کسب و کار به آن فکر کرده باشند خدمات سئو و قرارداد سئو با شرکت و یا شخص مطمئن می باشد ارائه درست و اصولی این خدمات که اگر به صورت صحیح انجام نشود می تواند ضرر بزرگی به مجموعه شما بزند نیازمند تخصص و تجربه لازم است. دقت داشته باشید همه آن چیزی که قرار است انجام دهیم جلب اعتماد شماست،لازم است بدانید دسته خدمات سئو ضمانت 100% ندارد و مجموعه ما تضمین انجام کار و زمان را به صورت اصولی را به شما خواهد داد.

سئو چیست؟

بهینه‌ سازی موتور جستجو Search Engine Optimization، یک روند مناسب برای بهتر دیده‌ شدن یک وبسایت و یا یک صفحه وب در نتایج جستجو یک موتور جستجو است.معمولاً وب‌ سایت‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری واقعی تبدیل شوند.

سئو ممکن است انواع گوناگون جستجو را دربرگیرد؛ از جمله جستجوی تصویر، جستجو در ویدیو، جستجوی مقالات، جستجو در اخبار و جستجو در نقشه. سئو یک سایت شامل فاکتورهای زیادی می‌شود، که توسط موتورهای جستجو بررسی و بازبینی خواهد شد.

حال وظیفه یک مجموعه خدمات سئو و بهینه سازی شناخت این فاکتورها و شناخت کسب و کار شماست که بعد از بررسی و آنالیز رقبا فعالیت خود را آغاز می نماید. حال در ادامه قصد داریم در مورد انواع سئو با شما صحبت کنیم.

روش سئو کلاه سفید

این روش یکی از روش های مرسوم در سئو است به صورت خلاصه اگر درست مانند گوگل، رضایت کاربر و نیازهای او را اولویت کار خود قرار دهید، سریع تر به نتیجه میرسید. و اگر شما قصد دارید بدون ریسک فعالیت سئو را انجام دهید می توانید با این روش مطمئن تر ولی با صرف زمان بیشتری در نتایج جست و جو جایگاه خود را تثبیت کنید.

روش کلاه خاکستری سئو

در این روش با ورود به برخی از استراتژی های Off Page و لینک سازی های خارجی به این روش نزدیک شوید به طور خلاصه اگر بخواهیم از این روش صحبت کنیم باید بگوییم هرچقدر به سمت ریسک در انجام پروژه ها نزدیک شوید و تلاش کنید برخی از قوانین سئورا دور بزنید به سئو خاکستری نزدیک شده اید البته سئوکاران ماهر و کار بلدی هستند که با دور زدن برخی از قوانین و خرید لینک از برخی وبسایت ها و وبلاگ ها و تدوین استراتژی های لینک سازی خارجی و کم ریسک کردن آن ها از این روش در زمان کوتاهی پاسخ مثبت دریافت می کنند ما هم با استفاده از این روش و تدوین و طراحی بهترین استراتژی های لینک سازی رتبه شما را در نتایج جست و جو ارتقا خواهیم داد.

سئو کلاه سیاه

این روش از سئو می تواند بسیار خطرناک باشد و به هیچ وجه شما را به نتایج پایداری نخواهد رساند و هرنتیجه ایی بصورت موقتی است بعد از مدتی رباط ها شمارا شناسایی و مطمئنا کلمات را از نتایج برای همیشه حذف خواهند کرد این روش را هیچ مجموعه خدمات سئو و طراحی سایت به شما پیشنهاد نمی کنند.

اصول کار سئو

در ابتدا سایت شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و مسائل و مشکلات احتمالی توسط سئوکار شناسایی و بعد از عقد قرارداد به رفع مشکلات می پردازیم این مشکلات از قبیل سرعت بارگزاری وبسایت،لینک های داخلی،برچسب ها و متا دیسکریپشن ها و تگ ها و بهینه سازی و توضیحات برای عکس ها می باشد بعد از رفع این مشکلات با بررسی کسب و کار شما و رقبای شما استراتژی و نقشه راه ترسیم خواهد شد و طبق زمانبندی کار پیش خواهد رفت.اصول کار به صورت سفید و بدون ریسک است ولی لازم بذکر است برای بهینه سازی و کسب رتبه حتی 1% ریسک هم شما را به سئو خاکستری نزدیک خواهد کرد ولی جای نگرانی وجود ندارد به این دلیل که اکثر روش ها اصولی بوده و در پروژه های دیگر به کار رفته است.

حالا کار ما برای تغییر شروع شده،ابتدا سروسامانی به محتوای وبسایت خواهیم داد و به تولید محتوا می پردازیم و اگر صفحه و یا صفحاتی در نتایج جست و جو رتبه دار داشته باشید برای تقویت آن ها ابتدا از لینک های داخلی و سپس با اکتفا بر پروژه های لینک سازی خارجی آن صفحات با کلمات هدف را به نتایج بالاتر هدایت خواهیم کرد.

ابزارهای سئو در سئوتن

پروژه های مختلفی در مجموعه ما وجود دارد که ما به عنوان ابزاراز آن ها بهره می جوییم از قبیل وبلاگ های قدرتمند،مجموعه ای از لینک های خارجی(پروفایلی،کامنتی و فروم) ولی لازم است بدانید در Off Page فقط این لینک ها نیستند که به پیشرفت شما کمک خواهد کرد و باید متذکر شویم رپورتاژ در سایت های بزرگ و خبری و خرید بک لینک از وبسایت هایی که از نظر متخصص سئو مطمئن هستند می تواند به پیشرفت شما کمک کند.

مفاد قرار داد سئو

در این قسمت به شرح وظایف سئوکار و کارفرما می پردازیم و لازم است بدانید قرارداد سئو دارای بخش هایی است که بعد از دریافت پیشنویس آن موارد را می توانید مطالعه نمایید.

اولین موضوعی که باید بررسی شود وبسایت شماست در این بخش موارد و یک چک لیست را مرور خواهیم کرد و مسائل و مشکلات را بعد از بررسی بر طرف می نماییم گزارش کار به صورت توضیحی خواهد بود و سایت شما با قبل خود مقایسه خواهد شد و موارد به تایید شما خواهد رسید(تذکر: کارفرما می بایست تمام دسترسی های دیگر که احتمالا دست سئوکار و یا برنامه نویس دیگر است را با مجموعه ما در میان بگذارد،اصول کاری ما ایجاد دسترسی برای مدیر کسب و کار است و بقیه دسترسی ها مسدود خواهد شد و با نظارت مجموعه ما دسترسی ها برای گروه و یا اشخاص دیگر ایجاد خواهد شد.)

موضوع بعدی بررسی کلمات است و معرفی آن و مشاوره رایگان در زمینه کلمات و مدیریت کسب و کار شماست اگر فروشگاه اینترنتی هستید و با ما قرار داد سئو تنظیم نمایید از ما مشاوره برای درج کلمات در صفحه محصولات و یا توسط خود مجموعه ما کلمات در سایت شما با سیاست های مختلف جای گزاری می شود.

فعالیت بدون ریسک و یا کم ریسک یکی از اعتقادات اصلی ماست و تضمین ما فعالیت و کار برروی وبسایت و کلمات شما بدون خطر و کم ریسک است و مشاوره و مشورت باید با مجموعه خود ما انجام شود و نظر دیگران و متخصصان دیگر در پروژه هایی که ما قبول خواهیم کرد فقط یک پیشنهاد قابل بررسی است و احتمال عدم تایید آن وجود دارد.

سئو سایت پروژه ایی است که صبر و حوصله می طلبد ولیکن زمان غیر منطقی برای تحویل کلمات و ارتقا رتبه امری است مردود و مجموعه ما به طور حتم در زمان کوتاه و منطقی تلاش برای ارتقا رتبه خواهد کرد.

سئو امریست که بستگی به چند عامل دارد یکی از این عوامل رقبای شماست و بهینه سازی و پیشرفت زمانی اتفاق خواهد افتاد که بتوانید حداقل قدم به قدم رقبا پیش بروید مشاوره ای که در این خصوص از سئوکار خود و مجموعه ما دریافت می کنید لازم الاجراست و مطمئنا به نفع کسب و کار شما خواهد بود.

پروژه های سئو از نظر قیمتی متفاوت و بستگی به نوع کار شما دارد ولی چارت قیمتی و دستمزدهای ما در قراردادهای سئو اکثرا به صورت ماهانه پرداخت است و قیمت دقیق بعد از بررسی کسب و کار شما اعلام خواهد شد ما تلاش می کنیم جهت بهبود فرآیند سئو و بهینه سازی و دریافت پروژه های بیشتر کار شما را در زمان کوتاه و بدون ریسک به نتیجه برسانیم.

برای برخی از پروژه ها مبلغی به صورت کامل اعلام خواهد شد و نصف مبلغ اعلام شده ابتدای کار و نصف مبلغ در اواسط کار دقت داشته باشید اواسط نه پایان کار دریافت می شود.

تمام هزینه های وبسایت و تبلیغات و تولید محتوا بر عهده کارفرما می باشد و مبالغی که ماهانه دریافت می شود برای صرف زمان و دستمزد می باشد و ربطی به هزینه های آتی پروژه نخواهد داشت وخرید لینک،درج رپورتاژ،تولید محتوا برای شما هزینه بر خواهد بود و عدم پرداخت و تقبل هزینه به هر دلیلی در پایان ماه قرارداد را به صورت کامل فسخ خواهد کرد.

مهم

استراتژی و سیاست های کاری هرمجموعه خدمات سئو متفاوت است،در نظر داشته باشید ممکن است ما سیاستی را در پیش بگیریم که با سیاست های مجموعه دیگر متفاوت باشد و درک این موضوع به عهده کارفرماست و ارزش کار ما را زمان مشخص می کند نه مجموعه های دیگر اشتباهات احتمالی خود را میپذیریم ولی در صورتی که منطقی باشند.

مواردی که شامل تغییر مفاد قرارداد و یا رفع آن ها شامل هزینه جدا خواهد شد

 • اگر کارفرما شخص دیگری را به مجموعه و پروژه بدون اطلاع قبلی اضافه نماید.
 • اگر سئوکار و مجموعه سئو ابتدا و یا اواسط کار از پس تعهدات خود بر نیاید.
 • اگر کارفرما با مشورت با افراد متخصص و مصلح و بی طرف متوجه عدم توانایی مجموعه خدمات سئو شود (با وجود مدارک کافی)
 • اگر کارفرما 40 روز هزینه،ماه پرداخت را انجام تسویه نکند قرارداد فسخ و در صورت بازگشت دوباره عقد قرارداد با تغییر و افزایش قیمت خواهد بود.
 • کارفرما نمی تواند در موارد تخصصی این مبحث دخالتی داشته باشد وظیفه ماست که مسائل را برای کارفرما توضیح دهیم(آموزش های سطحی توسط مجموعه ما به شما ارائه خواهد شد)
 • وجود افراد غیر متخصص و دخیل کردن آن ها در نوع استراتژی و یا تغییر استراتژی توسط افراد غیر متخصص.
 • دستور کارفرما مبتنی بر ایجاد دسترسی برای افراد غیر و خرابکاری های خواسته نا خواسته که در روند پروژه تاثیرگزا باشد.
 • نصب و حذف نصب اسکریپت خاص،تغییر در کدهای سایت که منجر به تاثیر در روند پروژه شود.
 • ضمانت ما فقط زمان است و اگر در سپری شدن زمان قرارداد متوجه عدم فعالیت مجموعه سئو شوید.
 • مهم:لینک سازی و عقد قرارداد با هرمجموعه فروش بکلینک بدون مطلع نمودن ما(فسخ قرارداد بدون بازگشت)
 • عدم ارسال گزارش کار و یا توضیح از روند پروژه از طرف ما
 • عدم پیگیری کارفرما و رها نمودن پروژه و عدم پایبندی به مفاد قرارداد

و موارد دیگر بسته به نوع پروژه که در پیشنویس قرار داد متعلق به پروژه شما اضافه و یا در صورت توافق حذف می شوند.

در بالا مواردی را توضیح دادیم که فعالیت خدمات سئو و قراردادهای سئوی سایت را تا حدودی برای شما روشن نموده شما می توانید برای دریافت مشاوره کاملا رایگان و طرح سوال و مشورت با ما در تماس باشید.

09137909013 شماره همراه اول

09388885611 شماره ایرانسلی

09352393868 شماره شبکه های اجتماعی

03152640563 شماره دفتر مرکزی(ساعات کاری ما 9 الی 18)

پیشنهاد ما تماس با شماره های همراست

امید هست که در این عرصه شاهد تغییر در روند کارها و بتوانیم خدمتگزار شما باشیم 🙂

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
خانهخدماتتماس