رپوتاژ در وبلاگ

رپورتاژ در وبلاگ

رپورتاژ در وبلاگ یکی از دسته پروژه های سئو ارائه شده از مجموعه سئوتن است که در این فضا طرفداران بسیاری را به دلایل مختلف جذب کرده است در این مقاله قصد داریم جزییات انجام این پروژه را برای شما توضیح دهیم در ادامه با سئوتن همراه باشید.

تاثیر پروژه های رپورتاژی

ارسال رپورتاژ در سایت های مطرح و وبلاگ های فعال یکی از روش های لینک سازی است که شاید هر وبمستری حداقل یکبار دست به انجام آن زده باشد.

این دسته از پروژه های سئو و لینک سازی یکی از کم خطرترین شاید بتوان گفت کم ریسک ترین پروژه هایی است که توسط سئوکاران ارائه می شود.ارسال رپورتاژ در وبلاگ های فعال یکی از این دسته از پروژه هایی است که در یک سال اخیر طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است این پروژه به روش های مختلفی توسط سئوکاران پیشنهاد می شود که یکی از این روش ها درج رپورتاژ در وبلاگ های فعال است.

طریقه انجام پروژه

این پروژه یکی از ده ها پروژه ایی است که در مجموعه سئوتن عرضه می شود.

مجموعه ما دارای 1400 وبلاگ در سرویس های وبلاگدهی معروف است که حدود 250 عدد از این وبلاگ ها برای عرضه دریافت لینک آماده شده است و اخیرا هم پروژه های زیادی از این طریق قبول سفارش شده است که در بخش نمونه کارهای سئوتن می توانید آن ها را مشاهده کنید.

در این پروژه قیمت هر وبلاگ 1500(هزاروپانصد تومان) در نظر گرفته شده که بیس کار 100 عدد وبلاگ برای 4 کلمه شما قرار داده می شود در این پروژه هر 10 وبلاگ میزبان یک متن رپورتاژ است که هرمتن دارای یک کلمه از وبسایت شماست که کلمه لینک دار به صفحات داخلی است و برای هر 10 وبلاگ تا رسیدن به 100 عدد وبلاگ 1 متن متفاوت رپورتاژ در نظر گرفته شده است که شاید بتوان گفت یکی از بینظیرترین و کم خطرترین نوع لینک سازی می باشد این صد وبلاگ شامل وبلاگ هایی از سرویس های معروف

همچون:بلاگفا،رزبلاگ،پرشین بلاگ،بلاگ آی آر،لوکس بلاگ است که در این سرویس های وبلاگ های عمومی فعالی موجود است.

تضمین نتیجه و ریسک پروژه

همانطور که می دانید هزینه های انجام پروژه های لینک سازی که به صورت پروژه ایی انجام می شود شاید نسبت به قبول کل پروژه کمتر باشد همین دلیل باعث شده تضمین نتیجه کاهش پیدا کند و هزینه های دریافتی برای انجام پروژه های سئو بیشتر دستمزد است و مبلغی برای تضمین نتیجه دریافت نمی شود ولی اکثر پروژه های لینک سازی سئوتن دارای نتیجه های مطلوبی است که در این صورت می توانید نمونه ها را استعلام کنید

ولی لازم بذکر است درصد تضمین پیشرفت برای این پروژه 40 درصد است آن هم مشروط به قبول شرایط و پیشنهاد از طرف ما و در صد ریسک ما در صورت قبول تذکرات ما تا 5درص تضمین خواهد شد.

برای انجام هر پروژه لینک سازی طبق تجربه مثبتی که در انجام پروژه ها داشتیم پیشنهاد های زمانبندی مناسب با سایت شما را ارائه خواهیم کرد.

لازم است بدانید لینک بیلدینگ یک پروسه تکمیلی است و نیازمند همکاری شما با مجموعه سئو و لینک سازی می باشد وضعیت داخلی وبسایت شما برای تکمیل پروژه ها به طور حتم تاثیر مشتقیمی برروی نتیجه می گذارد.

ما فقط به دنبال دریافت پروژه به هر شکلی نیستیم و اعتبار ما به نتیجه مثبت پروژه ها بستگی خواهد داشت به همین دلیل لازم می دانیم که برای هر سایت طبق وضعیت تکنیکال پس از بررسی،زمانبندی خاص را ارائه دهیم و روشی کم ریسک را ابه شما پیشنهاد دهیم یا پس از مشاوره در صورت وجود نقاط ضعف بعد از انجام تغییرات لازم پروژه مورد نظر را قبول کنیم.

لازم بذکر است طبق اصول کاری لینک سازی خارجی از پذیرفتن وبسایت های تک صفحه ایی و خالی از محتوا و اسپم معذوریم و اگر این دست از پروژه ها پذیرفته شود مسئولیت ریسک پروژه بر عهده صاحب وبسایت است.

نمونه های انجام شده این پروژه بیش از 1000 وبسایت با نتیجه مثبت است که برخی از آن ها را با نام برند معرفی خواهیم کرد.

کارخانه فرش کاشان،نمایندگی بوش،نمایندگی لنوو،دیجیتال مارکتینگ گرشا،تکین راه،تحسین تولز،دیجی دو،آبان موزیک،جوان رمیکس

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.